- O marce Feba_opis

Różnimy się, ale to jest piękne. Ta idea przyświeca nam w codziennej pracy nad tworzeniem wyjątkowych kolekcji. Od 30 lat specjalizujemy się w produkcji damskich kostiumów kąpielowych i strojów plażowych. Inwestujemy w najwyższej jakości tkaniny i park maszynowy, zatrudniamy doświadczony zespół projektantów i konstruktorów, produkujemy wyłącznie w Polsce.

Co roku nasza marka prezentuje nowe, niepowtarzalne kolekcje strojów kąpielowych oraz dodatków. Feba zdobyła szczególne zaufanie kobiet o pełnych kształtach, oferując odpowiednio dla nich zaprojektowane kostiumy oraz te modelujące sylwetkę. Oprócz nich w naszej ofercie znajdziecie bardziej typowe fasony: push-up, klasyczne bikini i stroje jednoczęściowe dla aktywnych oraz kolekcję sportową. Doskonałym uzupełnieniem są produkowane przez nas pareo, bluzki, szorty, sukienki i spódnice – utrzymane w stylistyce konkretnych kolekcji. Wśród dodatków znajdziecie także akcesoria plażowe, takie jak okulary, torby, kapelusze czy biżuteria.

W naszych strojach kąpielowych poczujesz się sobą – szeroki wybór fasonów i rozmiarów to łącznie ponad 200 modeli uwzględniających specyfikę różnych sylwetek. Nasza oferta dostępna jest w ponad 500 salonach i butikach multibrandowych w całej Polsce. Z roku na rok poszerzamy sieć dystrybucji za granicą, a marka obecna jest na międzynarodowych targach w Paryżu. Śledzimy trendy, mając na uwadze ponadczasowe potrzeby kobiet, różne gusta i preferencje. Wszystko to składa się na wysoką jakość naszej oferty, którą doceniły polskie artystki, m.in. znana z odważnego, kobiecego stylu aktorka Anna Mucha oraz propagatorka aktywnego stylu życia, tancerka Ewa Szabatin. Projekty marki znalazły także uznanie zagranicznych gwiazd, takich jak była miss Hiszpanii i twarz nowej kampanii Feby – Desire Cordero czy brazylijska modelka Natalia Nascimento oraz wielu popularnych blogerek i influencerek. Popieramy ideę smart shopping, czyli przemyślanych zakupów, które posłużą dłużej niż sezon. Jeśli czujesz tak, jak my to dołącz do tysięcy FEBAstycznych kobiet!